Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 16 lutego 2019
Imieniny: Danuty, Daniela i Juliany
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Drzewica Summer Run 2018

21.05.2018

24 czerwca 2018 r. o godz. 10:00 w Drzewicy startuje bieg ulicami miasta  „Drzewica Summer Run 2018”. To druga edycja biegowego wydarzenia.. Pierwsza spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem dlatego też od razu wiadomo było, że w tym roku znów spotkamy się by spróbować swoich sił w Drzewicy.  Podobnie jak w zeszłym roku będziecie Państwo mieli okazję zmierzyć się z dystansem 5 km. Do udziału gorąco zapraszamy wszystkich, nie tylko tych dla których bieganie to hobby i pasja. Zapisy już trwają. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie  http://www.entretiming.pl/drzewica/ .  Każdy uczestnik biegu, otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę, dla najlepszych biegaczy przewidziane są cenne nagrody rzeczowe. Na trasie Drzewica Summer Run, będzie można zmierzyć się z jedyna Polską Mistrzynią Świata w Maratonie - Panią Wandą Panfil. Jeśli lubisz biegać, rywalizować lub czujesz pasję do sportu jest to wydarzenie dla Ciebie.

Patronat honorowy  nad imprezą objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Sponsorem nagród podobnie jak w zeszłym roku jest  Bank Spółdzielczy w Przysusze a także Zakład Usług Taborowych „Remtrak” oraz firma Gerlach.

 

Zapisy i więcej informacji na stronie:

 http://www.entretiming.pl/drzewica/

Strona wydarzenia na Facebook’u:

 https://www.facebook.com/drzewicasummerrun/

 

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! :)

 

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć lub przypomnieć sobie co działo się w zeszłym roku, zapraszamy po obejrzenia relacji pod linkiem: http://www.drzewica.pl/content/drzewica-summer-run-2017