Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 26 września 2023
Imieniny: Cypriana, Justyny i Łucji
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Zwierzęta bezdomne i wolno żyjące

Gmina Drzewica pragnie zachęcić wszystkich chętnych do adopcji bezdomnych psów pochodzących z terenu Naszej Gminy.

Osoby, które wyrażą chęć adopcji bezdomnego psa mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 48 375 7981 , w Urzędzie Miejskim w Drzewicy przy ul. Staszica 22, pokój nr 26, II piętro  lub bezpośrednio w Schronisku pod numerem 607 330 300.

Wszyscy zainteresowani adopcją zwierzaka proszeni są o podejmowanie świadomych i odpowiedzialnych decyzji.

Zdjęcia czworonogów odłowionych z terenu Gminy Drzewica oraz przebywających obecnie w Schronisku w Rożannie 98, 26-300 Opoczno znajdują się poniżej.

W sprawie zgłoszeń interwencji zwierząt bezdomnych i wolno żyjących prosimy kontaktować się z Urzędem Miejskim w Drzewicy pod numerem telefonu 48 375 7981, 500 070 826 lub Policją ( wyłącznie po godzinach pracy Urzędu i w dni wolne od pracy ) – tel: 997 lub 112 lub poprzez internetowa platformę zgłoszeń dla mieszkanców dostępną pod adresem  https://drzewica.wdialogu.pl .

1. Suczka o nr D 7, niedużych rozmiarów  po kwarantannie  przygotowywana do adopcji.
2. Piesek o nr D 38, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i po kastracji, gotowy do adopcji.

3. Piesek o nr D 40 odłowiony w m.Trzebina. Piesek ma około 1 roku został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i po kastracji, gotowy do adopcji.

4. Suczka o nr D 50 odłowiona w m. Idzikowice, ma około 1 roku i 5 miesięcy, odpchlona, odrobaczona, zaczipowana i po sterylizacji, gotowa do adopcji.

5. Piesek o nr D 53 odłowiony w m. Zakościele, ma około 4 lata i 8 miesięcy, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i po sterylizacji, gotowy do adopcji.
6. Suczka o nr D 65 odłowiona w m. Jelnia, ma około 5 lat i 5 miesięcy, odpchlona, odrobaczona, zaczipowana i po sterylizacji, gotowa do adopcji.
7. Piesek o nr D 77 odłowiony w Drzewicy, ma około roku, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.Obecnie przebywa na dwutygodniowej kwarantannie.

8. Piesek o nr D 83 odłowiony w m. Żardki, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.Obecnie przebywa na dwutygodniowej kwarantannie.

9. Piesek o nr D 84 odłowiony w m. Krzczonów, ma około 2 lat, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.Obecnie przebywa na dwutygodniowej kwarantannie.

10. Suczka o nr D 87 odłowiona w Drzewicy, ma 2 lata, odpchlona, odrobaczona, zaczipowana i po sterylizacji, gotowa do adopcji.

11. Piesek o nr D 88 odłowiony w Radzicach Małych, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.Obecnie przebywa na dwutygodniowej kwarantannie

12. Piesek o nr D 89 odłowiony w Drzewicy, ma około 4 lat, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.Obecnie przebywa na dwutygodniowej kwarantannie.