Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 29 września 2020
Imieniny: Michaliny, Michała i Rafała
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Dni Drzewicy 2018

17.07.2018

15 lipca na stadionie Miejsko Gminnego Klubu Sportowego w Drzewicy odbyły się główne obchody dni naszego miasta. Mimo dość niesprzyjającej pogody wszystkie zaplanowane punkty imprezy odbyły się zgodnie z harmonogramem.

Podczas tegorocznej części koncertowej licznie zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć i posłuchać zespołu Zagi, Roxanne Roxette Tribute  Band, Eratox oraz gwiazdy wieczoru zespołu ENEJ. Ponadto na scenie zaprezentowali się także soliści oraz tancerze z Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy. Była to ostatnia z cyklu imprez zaplanowanych w ramach obchodów Dni Drzewicy.

Święto Drzewicy rozpoczęliśmy już w pierwszy weekend czerwca. Młodzi aktorzy z Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy na deskach sceny widowiskowej zaprezentowali premierowo komedię w dwóch aktach pt. „Kolacja dla głupca”. Kolejne wydarzenia miały charakter sportowy – odbyły się zarówno Drzewickie Slalomy jak i bieg ulicami miasta „Drzewica Summer Run”. Piękna tradycja świętojańskiego grania w Drzewicy mocno kultywowana jak co roku, również w tym miała swój fantastyczny obraz nad Drzewickim Zalewem. Przed głównymi obchodami Dni Drzewicy na stadionie, mieliśmy jeszcze okazję uczestniczyć w spotkaniu Drzewiczan po latach. To także wiele więcej a o wszystkich wydarzeniach możecie państwo poczytać na naszej stronie. Poniżej galeria zdjęć z niedzielnych koncertów.