Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

środa, 30 listopada 2022
Imieniny: Andrzeja, Maury i Ondraszka
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Nagroda dla firmy JACHT-PLAST z Drzewicy

05.10.2022
Podczas I Gali Biznesu Powiatu Opoczyńskiego uhonorowano wyróżniających się przedsiębiorców z terenu naszego powiatu. Wśród nagrodzonych jest firma Jacht-Plast z Drzewicy.

Gala pod patronatem Województwa Łódzkiego została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Opocznie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Ziemia Odrowążów” i Powiatowym Urzędem Pracy w Opocznie. Miała na celu wymianę doświadczeń i integrację środowiska biznesowego, ale przede wszystkim docenienie przedsiębiorców, którzy od lat z powodzeniem działają na w powiecie opoczyńskim, dając zatrudnienie mieszkańcom.

Uroczyste spotkanie miało miejsce 30 września 2022 r. w sali bankietowej GulJana w Grębenicach. Jego główną część stanowiła ceremonia wręczenia statuetek z tytułem „Lider Biznesu Powiatu Opoczyńskiego”.

Miło nam poinformować, że w gronie 23 nagrodzonych podmiotów znalazła się firma z Drzewicy. Nagrodę specjalną oraz tytuł „Lidera Biznesu Powiatu Opoczyńskiego” otrzymał P.H.U.P „JACHT-PLAST”. Z rąk Starosty Opoczyńskiego Marcina Baranowskiego i Wicestarosty Marii Barbary Chomicz statuetkę odebrał właściciel firmy, Zdzisław Sobolewski, któremu z gratulacjami pospieszył uczestniczący w uroczystości Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski.

***

Firma JACHT-PLAST z siedzibą przy ul. Przemysłowej w Drzewicy zajmuje się profesjonalną budową jachtów żaglowych i motorowych, a także transportem jachtów. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży.

Wykonywane w Drzewicy jachty charakteryzują się ciekawą zabudową wnętrza, zapewniają komfort i wygodę. Spełniają wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Firma zapewnia serwis wykonanych łodzi. Dodatkowo świadczy usługi napraw i remontów używanego sprzętu pływającego.

Od samego początku działalności zajmuje się również transportem jachtów. Dysponuje pojazdami przystosowanymi do przewozu łodzi do 12 m długości oraz których masa nie przekracza 8 ton. Posiada zezwolenia wymagane do przewozu jednostek, których szerokość przekracza 2,55 m. Odpowiednio wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracownicza dysponuje kompletną wiedzą w dziedzinie zabezpieczania, wybalansowania oraz stabilizacji zróżnicowanych jednostek pływających.