Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Piątek, 5 marca 2021
Imieniny: Aurory, Fryderyka i Oliwii
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Radosne mikołajki w Drzewicy

06.12.2019
Tańce, konkursy, zabawy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji - tak wyglądały tegoroczne mikołajki w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy. Wszystko za sprawą Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”, które w partnerstwie z Gminą Drzewica zorganizowało magiczną zabawę dla najmłodszych uczniów „Olimpijczyka”.

Ten wyjątkowy prezent mikołajkowy otrzymały dzieci z klas I-III, które przez kilka godzin bawiły się z pomocnikami Mikołaja – Elfami. Na wstępie zostały powitane przez Prezesa DCW „Ofiarna dłoń”, a jednocześnie Zastępcę Burmistrza Drzewicy Dominika Niemirskiego, który złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia mikołajkowe.

Program spotkania przebiegającego pod okiem animatorów, wolontariuszy DCW i młodzieży Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy był naprawdę bogaty. Na dzieci czekały m.in. zajęcia ruchowe, konkursy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną i dmuchańcami, malowanie twarzy oraz kącik plastyczny. Wszystkie aktywności cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a wspólna zabawa w sympatycznej, wesołej atmosferze dostarczyła uczniom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

Działanie zostało zorganizowane w ramach zadania publicznego pt. "Moja Rodzina 2019" dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.