Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 29 września 2020
Imieniny: Michaliny, Michała i Rafała
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Speed-Balliści dziękują za miłe przyjęcie w Drzewicy

12.12.2018
Na przełomie lipca i sierpnia br. w Drzewicy odbyła się trzecia edycja  Summer Speed-Ball Camp. To coroczne zgrupowanie najlepszych w Polsce zawodników grających w Speed-Ball. Jest to element przygotowań do udziału w Mistrzostwach Polski oraz pierwszy przystanek przed Mistrzostwami Świata, które w tym roku odbyły się w Kuwejcie.

Reprezentacja Polski spędziła w Drzewicy ponad tydzień trenując pod okiem najlepszych specjalistów tej dyscypliny na świecie. Organizator obozu zaprosił kadrę trenerską z kolebki światowego speed-ballu – gorącego Egiptu. Zajęcia, które odbywały się w naszym mieście prowadził Mohamed Amin - kapitan, a zarazem trener najbardziej utytułowanego egipskiego klubu – Helipolis Sporting Club. Zawodnicy, którzy w wakacje odwiedzili Drzewice, w planie zgrupowania mieli także zwiedzanie miasta oraz spływ kajakowy.

Obóz sportowy okazał się bardzo owocny i jak dowiadujemy się z pisma, które wpłynęło do Urzędu parę dni temu, znacząco przyczynił się do sukcesów jakie Polska Kadra odniosła na Mistrzostwach Świata w Kuwejcie. Z październikowej imprezy Polacy wrócili z dwoma brązowymi medalami. Serdecznie gratulujemy sukcesów Polskim zawodniczkom! Poniżej pełna treść pisma oraz galeria zdjęć z wakacyjnego zgrupowania Street-ball Camp – Drzewica 2018.