Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 29 września 2020
Imieniny: Michaliny, Michała i Rafała
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

SPORTOWY PIKNIK RODZINNY DNI DRZEWICY 2018

19.07.2018



W deszczowej aurze odbył się Sportowy Piknik Rodzinny w ramach DNI DRZEWICY 2018 , który miał miejsce w  minioną sobotę na drzewickim orliku. Dzieci i młodzież brali udział w konkurencjach lekkoatletycznych i turniejach mini piłki nożnej, konkursach oraz zabawach za które można było wygrać medale i inne nagrody.

Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach oraz zdjęcia:

Bieg na 50 metrów:

Dzieci młodsze

1 miejsce  Marcel Wrzosek

2 miejsce  Wiktor Rzeźnik

3 miejsce  Franek Bulski

Dzieci starsze

1 miejsce  Dawid Domagała

2 miejsce  Karol Malale

3 miejsce  Kuba Popis

Skok w dal:

młodsi

1 miejsce  Kacper Marecki

2 miejsce  Marcel Wrzosek

3 miejsce  Wiktor Rzeźnik

starsi

1 miejsce  Olga Biedrowska

2 miejsce  Miłosz Jakubowski

3 miejsce  Dawid Domagała

Bieg na 400 metrów:

młodsi

1 miejsce  Marcel Wrzosek

2 miejsce  Kacper Marecki

3 miejsce  Piotrek Malinowski

Bieg na 800 metrów:

starsi

1 miejsce  Dawid Domagała

2 miejsce  Karol Malale

3 miejsce  Mikołaj Malinowski

W turnieju piłki nożnej dzieci młodszych po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się Drużyna Jasia. Na drugim zespół Kuby Popisa, trzecie miejsce Mati a czwarte ekipa Dawida Domagały.

WYNIKI:

1. Drużyna Matiego – Drużyna Dawida  1-0

2. Drużyna Kuby – Drużyna Jasia 0-1

3. Drużyna Matiego – Drużyna Kuby 1-2

4. Drużyna Dawida  - Drużyna Jasia 0-1

5. Drużyna Matiego - Drużyna Jasia 0-0

6. Drużyna Dawida  – Drużyna Kuby 1-1

 

TABELA KOŃCOWA

1. Drużyna Jasia 7  2-0 

2. Drużyna Kuby  4  3-3 

3. Drużyna Matiego  4  2-2 

4. Drużyna Dawida 1  1-3

 

Skład Drużyny Jasia: Jaś Marchewa, Szymon Kwiecień, Kuba Grzegorczyk, Piotrek Malinowski, Antek Szczepanik, Mikołaj Grzegorczyk.

Drużyna Kuby  : Kuba Popis, Olga Biedrowska, Franek Bulski, Miłosz Jakubowski, Kacper Marecki, Jędrzej Kwiecień.

Drużyna Matiego  : Mateusz Matuszczak, Gilbert Ali, Karol Malale, Alan Remian, Asia Malinowska, Natalia Grzegorczyk.

Drużyna Dawida: Dawid Domagała, Wiktor Rzeźnik, Marcel Wrzosek, Kacper Grzegorczyk, Paweł i Mikołaj Malinowski.

W starszej kategorii najlepsi okazali sie FC Pręty , drugie miejsce dla Syrenki Zakościele a trzecia lokata Borówka Basia.

WYNIKI:

1. Syrenka Zakościele – FC Pręty  2-1

2. Syrenka Zakościele – Borówka Basia 0-0

3. FC Pręty  – Borówka Basia 1-1

4. Syrenka Zakościele - FC Pręty    0-1

5. Syrenka Zakościele - Borówka Basia 3-1

6. FC Pręty  – Borówka Basia 1-0

7. Syrenka Zakościele - FC Pręty  0-0

8. Syrenka Zakościele - Borówka Basia 1-1

9. FC Pręty - Borówka Basia 1-0

10. Syrenka Zakościele - FC Pręty  1-2

11. Syrenka Zakościele - Borówka Basia 4-2

12. FC Pręty - Borówka Basia 2-2

 

TABELA KOŃCOWA

1. FC Pręty                     15  9-6 

2. Syrenka Zakościele  12  11-8 

3. Borówka Basia           4  7-13 

 

FC Pręty: Konrad Pawul, Szymon Dziakiewicz, Kacper Stępień, Adam Kucharczyk, Bartek Barul, Kuba Wójcik, Dawid Składowski.

Syrenka Zakościele : Mateusz Stobieniecki, Kuba Kucharczyk, Norbert Wasilewski, Wiktor Matuszczak, Łukasz Pawul, Mikołaj Dziakiewicz, Mateusz Sadowski.

Borówka Basia: Patryk Krzyżanowski, Piotrek Białek, Dawid Grudziecki, Kacper Tomaszewski, Łukasz Grabski, Olek Kopczyński, Maciek Bartos, Mateusz Kwaśniak.