Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail
Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail
Kolekcja medalowa Macieja Bartosa z Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica wzbogaciła się o srebrny krążek zdobyty w konkurencji zjazdu.
Od 15 do 17 października 2021 na Dunajcu w Szczawnicy rozgrywano Lotto 78. Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim. Rywalizacja była bardzo zacięta, a o miejscach na podium decydowały sekundy.
W zawodach bardzo dobrze spisał się Maciej Bartos – kanadyjkarz Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica. Maciek pokazał, że jest nie tylko świetnym slalomistą, ale także utalentowanym zjazdowcem. W konkurencji zjazdowej C-1 juniorów wywalczył drugie miejsce i srebrny medal Mistrzostw Polski.
- Maciejowi składam serdecznie gratulacje z racji zdobycia tytułu wicemistrza Polski juniorów w zjeździe kajakowym. Naszemu medaliście i wszystkim zawodnikom LKK Drzewica życzę wielu sukcesów na torach slalomowych i górskich rzekach w przyszłym sezonie – podsumował Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski.
Foto: Polski Związek Kajakowy.
Brak nadchodzących wydarzeń
p | w | ś | c | p | s | n |
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|