Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 18 kwietnia 2021
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy i Gościsławy
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Witamy najmłodszych mieszkańców Gminy Drzewica

17.12.2019
We wtorek, 17 grudnia mieliśmy bardzo miłych gości. Wraz ze swoimi rodzicami i babciami odwiedzili nas najmłodsi mieszkańcy Gminy Drzewica.

Głównymi bohaterami spotkania zorganizowanego w sali Urzędu Stanu Cywilnego były bobasy urodzone w pierwszych dziesięciu miesiącach 2019 roku – od 1 stycznia do 31 października. Takich maluchów mamy na terenie Gminy Drzewica 84.

Podczas sympatycznej uroczystości Burmistrz Janusz Reszelewski wręczył zebranym rodzicom listy gratulacyjne, życząc, aby ich dzieci stanowiły źródło nieustającej miłości i radości. Maluszkom życzył zaś szczęśliwego dzieciństwa, wielu sukcesów w latach szkolnych oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. Nawiązując do okresu przedświątecznego złożył również najlepsze życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów. Maluchy otrzymały upominki w postaci pluszowych misiów oraz ubranek (body w kolorze różowym dla dziewczynek i niebieskim dla chłopców).  

W tak uroczysty sposób po raz kolejny powitaliśmy najmłodszych mieszkańców Gminy Drzewica. Podobne spotkania odbywają się w naszym Urzędzie cyklicznie.