Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 20 maja 2024
Imieniny: Bazylego, Bernardyna i Krystyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Wojewódzki sukces Krzysia Barskiego

25.05.2023

W czwartek, 18 maja 2023 roku w Zgierskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych rozegrano wojewódzki etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach uczestniczył mistrz Gminy Drzewica i Powiatu Opoczyńskiego w kategorii klas V-VIII – Krzysztof Barski ze Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.

Na szczeblu wojewódzkim drzewiczanin również zaprezentował bardzo wysoki poziom wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Został wicemistrzem województwa łódzkiego i jako zdobywca drugiego miejsca wywalczył awans do ogólnopolskiego finału OTWP.

Krzysiowi, jego rodzicom i szkolnej opiekunce, nauczycielce Renacie Larencie serdecznie gratulujemy, życząc kolejnego sukcesu podczas krajowego finału OTWP, który odbędzie się 3 i 4 czerwca w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach koło Wrześni.

Krzysztof Barski podczas praktycznej części eliminacji wojewódzkich OTWP Krzysztof Barski - w środku - wśród laureatów eliminacji wojewódzkich OTWP

Foto: www.zosprp-lodz.pl, SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy